Sandėlio valdymo sistema

Sandėlio valdymo sistema su projekto valdymo moduliu. IT City klientas UAB Ekspobalta yra vienas iš ekspozicinių prekių nuomos paslaugų tiekėjų ir ekspozicijų stendų lyderių Baltijos šalyse.

Projekto eiga

Užduotis.

Ekspobalta turi didžiulį sandėlį su daugybe prekių. Prekės yra skirtingos būklės (naujos, naudojamos ir dažnai naudojamos). Tai yra labai sudėtingas procesas kai reikia valdyti daug situacijų vienu metu. Pavyzdžiui, skirtingi projektų vadovai turi žinoti, kuriuose Europos miestuose 3 iš 5 raudonų IKEA stalų yra nuomojami, taip pat reikia nuolatos žinoti, kurie projektų vadovai šiuo metu dirba ir nuspėti, kiek laiko truks logistikai grąžinti krovinį atgal į pagrindinį sandėlį. Turi būti modernesnis sprendimas nei “Excel” lenteles.

Rezultatas.

IT City sukūrė internetinę platformą atsižvelgiant į individualius kliento reikalavimus. Laravel programavimo platforma ir MySQL duomenų bazė panaudotos norint profesionaliai suprogramuoti sandėlio valdymo sistemą bei lengvai ją valdyti ateityje.

Santrauka

Dabar Ekspobalta projektų vadovai ne tik žinos, kokių prekių trūksta sandėlyje, bet taip pat galės matyti planus kalendoriuje ir tiksliau nuspėti ateities įvykius.

info@itcity.lt
 
+370 520 59333